​​ درباره ما- کی پی ام جی

کی‌پی‌ام‌جی، (به انگلیسی: KPMG) یکی از بزرگترین شرکت‌های خدماتی و سرویس‌دهنده در جهان است. سرویس‌های این شرکت در برگیرندهٔ مشاوره، مشاوره مالی، مالیات و حسابرسی می‌باشد. شرکت کی‌پی‌ام‌جی، در کنار شرکت‌های ارنست اند یانگ، دیلویت و پرایس واتر هاوس کوپرز، چهار شرکت بزرگ حسابرسی در جهان محسوب می‌شوند
خدمات گوناگونی را در ســه گــروه اصلی حسابرســی، حسابداری ، مشاوره مالی و مالیاتی، ارائه میکنند. خدمات مشــاورهای این شرکت طیف گستردهای را شامل میشــود، از جمله، خدمات مشاوره حســابداری، عملکرد تجاری، تأمین مالی شرکتی، مدیریت ریسک، حسابداری قانونی، حسابرســی داخلی، فنآوری اطلاعات، تجدید ســاختار و ...
شرکت کِی‌پی‌اِم‌جی، همراه با شرکت‌های ارنست اند یانگ، دیلویت، و پرایس‌واترهاوس‌کوپرز، چهار شرکت بزرگ موفق در زمینه حسابرسی در سطح بین المللی در جهان محسوب می‌شوند.
این شرکت ارائه دهنده خدمات مالی در بیش از ۱۴۰ کشور دایر می ‏باشد و حدود ۱۳۵۰۰۰ نفر را در استخدام خود دارد.
KPMG. مانند همتایان خود، به یاد بود بنیانگذاران خود نام‏ گذاری شده است، هرچند اکثر مردم ایده ‏ای در مورد اینکه حروف اول آن نماینده چیست، ندارند.
حرف K به «پیتر کلینوِلد» مربوط می‏ باشد که در سال ۱۹۱۷ دفتر هلندی را بنیاد نهاد. حرف P نیز از «سِر ویلیام بارکلی پیت» مشتق شده که در سال ۱۸۷۰ شرکت حسابداری را در لندن دایر کرد.
حرف M از «جیمز مارویک» برگرفته شده که در سال ۱۸۹۷ همراه با «راجر میچل» «مارویک، میچل و شرکا» را در نیویورک تأسیس کرد. حرف G نیز به دکتر «راینهارد گُردلِر» اشاره دارد که رئیس شرکت آلمانی «دویچه ترولد گِشِلتاد» بود.
پس از یک سلسله ادغام ‏های اولیه، «پیت مارویک اینترنشنال» (Peat Marwick International) و «کلینوِلد مِین گُردلر» (Klynveld Main Goerdeler) در سال ۱۹۸۷ برای تشکیل KPMG ارائه دهنده خدمات مالی با هم ادغام شدند. با این حال، این اتحاد بین‏ المللی از نظر مفهوم قانونی هرگز یک ادغام کامل نبود.
این شرکت این اطمینان را در مشتریان ایجاد می ‏کند که تمام شرکت ‏های گروه، مجری استراتژی بین ‏المللی بوده و به طور مشترک، مجموعه ¬ای تدوین شده از ارزش ‏ها و اصول حاکم بر کار روزانه را رعایت می‏ کنند. شرکت¬ های عضو موظف به تنظیم استراتژی خاص خود زیر چتری مشترک و اجرای کسب و کار روزانه خود می باشند.
راز موفقیت KPMG هماهنگی و یکپارچگی بین شعبات مختلف این شرکت، ارائه خدمات گسترده و معتبر در سطح جهانی و مطابق با نیاز مشتریان محلی، تیمی کار کردن و در عین حال عدم دخالت شرکا در کار یکدیگر و … می باشد.